Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!

SPRAWDŹ ZA DARMO!

Zobacz co możesz zyskać.

[inbound_forms id="95" name="Zapisz się na testy"]

Inteligentne zarządzanie terminami

InPro Kancelaria zapewnia pełną kontrolę nad terminami związanymi z postępowaniem przed Urzędami, Sądami, a także innymi terminami definiowanymi przez użytkownika. System w sposób automatyczny generuje kilkadziesiąt rodzajów terminów w postępowaniu przed UPRP, OHIM, WIPO, EPO. Zaawansowanie raporty pozwalają na łatwe przygotowanie odpowiednich wydruków lub przesłanie zestawień w formie elektronicznej.

Automatyczne generowanie opłat

InPro Kancelaria generuje automatycznie opłaty urzędowe występujące w postępowaniu przed UPRP, OHIM, WIPO, EPO. Są to m.in. opłaty za zgłoszenia, za przedłużenie ochrony, opłaty indywidualne w postępowaniu międzynarodowym. System jest na bieżąco aktualizowany na podstawie oficjalnych informacji publikowanych przez Urzędy.

Czynności pod kontrolą

Każda czynność wykonana w sprawie – spotkania, pisma, analizy, badania i inne – może być rejestrowana w systemie, wraz z przypisanymi kosztami oraz poświęconym czasem. System umożliwia raportowanie czynności, a także automatyczne przenoszenie ich na faktury.

Zarządzanie korespondencją

InPro Kancelaria obsługuje wszystkie popularne formaty dokumentów (Word, PDF, Excel), zapewniając łatwe ich porządkowanie, przypisanie do danej sprawy, wyszukiwanie według określonych kryteriów.

Współpraca z InPro Badania

Dzięki powiązaniu z bazami danych InPro Badania wiele czynności wykonywane jest automatycznie, w tym wprowadzanie informacji o istniejących zgłoszeniach, wyszukiwanie danych o zgłoszeniach, poszukiwania w klasyfikacjach. System informuje także o zmieniającym się statusie prawnym interesujących nas spraw.


Skontaktuj się z nami, żeby poznać bliżej rozwiązanie InPro Kancelaria

KONTAKT