Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia!
IPMS Sp. z o.o. jest dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań informatycznych przeznaczonych do zarządzania kancelariami patentowymi, kancelariami prawnymi w obszarze IP, a także wspierających proces badań, monitorowania i analizy praw własności intelektualnej w przedsiębiorstwach.

Centrala firmy oraz biuro handlowe mieszczą się w Poznaniu. W skład grupy IPMS wchodzi także spółka IPMS Brand Services s.r.o. zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem prawami IP. Firma, której historia związana jest z Kancelarią Radców Prawnych Sommerrey & Furmaga, została założona przez prawników, którzy postanowili zapewnić swoim Klientom niespotykaną dotychczas na polskim rynku jakość świadczonych usług w obszarze własności intelektualnej.

Bazując na posiadanej wiedzy merytorycznej oraz wieloletniej praktyce zawodowej, a także znając problemy i braki funkcjonalne w dostępnych na rynku narzędziach, stworzyliśmy innowacyjne oprogramowanie dedykowane dla kancelarii patentowych i prawnych w Polsce.

Maciej Priebe, Rzecznik Patentowy, Prezes Zarządu IPMS Sp. z o.o.

Wraz z rozwojem firmy powstawały kolejne moduły, przeznaczone do zarządzania kancelarią patentową, wspierające proces badań, a także pierwsze na rynku oprogramowanie pozwalające przedsiębiorcom samodzielnie zarządzać prawami IP w ramach własnej organizacji. Rozwój oprogramowania trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego zapewniając redukcję kosztów operacyjnych naszych Klientów oraz wzrost wydajności ich procesów biznesowych .

Chcemy być jeszcze lepsi dlatego słuchamy naszych Klientów, którzy mają realny wpływ na wprowadzane zmiany w kolejnych wersjach oprogramowania.

Hubert Sommerrey, Radca prawny, Członek Zarządu IPMS Sp. z o.o.